درباره ما

فرش ستاره کویر یزد اولین شرکت گروه صنعتی ستاره کویـر یزد می باشد. شرکت های این گروه بــه تولید الیاف رنگی، نـخ اکرلیک و نخ پلی پروپیلن و بافت فرش ماشینی اشتغال دارند. فرش ستاره کویر یزد و فرش خاطره کویر شرکتهای بافندگی فرش ماشینی در این گروه هستند. در این سایت شما علاوه بـر آشنایی مختصر با سایر شرکتهای گروه در تماس مستقیم بــا شرکتهای ستاره کویر یزد و خاطره کویر و محصولات این دو شرکت قرار می گیرید. فرش ستاره کویر یزد که در سال 1360 تاسیس شد از ابتدای فعالیت همواره در سطح اول بازار فرش ماشینی کشور قـرار داشته است. ایـن شرکت در طول سـال هـا فعالیت خود ابداعات و نوآوری هـای بسیاری را بـــه دنیــای فـرش ماشینی عـرضه کـرده و توانسته است علاوه بــر کسب بالاترین نــام در بازار ایران، در بازارهای جهانی نیز جایگاه معتبری را به خود اختصاص دهد. در تداوم فعالیت هـــای گــروه، توسعه شـرکت ستاره کویـر یـزد در شرکت فـرش خــاطره کویـر تبلور یـافت. خاطره کویر که از مدرن ترین و پیشرفته ترین دستگاه های بافندگی فرش ماشینی بهره می برد، در سال 1377 تاسیس شد و هم اکنون در کنار ستاره کـویـر یـزد تنوعـی بسیار چشمگیر از انواع فرش بــا شانـه، تـراکم و ظرافت هـای مختلف، انـواع گلیم و گلیمفرش در سایزهــا و رنگبندی هــای بیشمار را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند. شرکتهای نساجی یزد، رنگرزی یزد و الیاف یــزد شرکتهای بعدی گــروه هستند که در جای خود به آنها پرداخته خواهد شد..

ما نماینده نیستیم ! ما فروشگاه کارخانه هستیم . و امـا چــه فرقی بین این دو است ؟ در فـروشگاه هــای کارخانه قیمت ها درب کارخانه است ، هزینه حمل از یزد به مشهد بر روی فرش نمی آید و تمام قیمت ها طبق متراژ لیست شده است ، همچنین اغلب فرش هایی که توسط کارخانه بافت می شود در نمایشگاه های ما نمایش داده می شوند. ما دارای دو شعبه در مشهد هستیم که شعبه مـرکـزی در خیابان سنـابـاد ، بعد از بـانک خون ، بین 59 و 61 واقع شده است و شعبه دیگر در میدان تقی آباد ، ابتدا احمدآباد است. لازم به ذکر است که هردو فروشگاه تحت مدیریت یک نفر است و قیمت ها هیچ تفاوتی باهم ندارند.در فروشگاه تقی آباد فرش های ابریشم گونه و نیز فرش های مخصوص صادرات که اصطلاحــا بــه آن ها فرش های تک بافت گفته می شود نمایش داده می شود. شمـا مـی توانید بــا کلیک کــردن بــر روی فلش زرد رنگ در گوشه پایین سمت چپ عکس نمایی از فروشگاه های شهر مشهد و اطلاعاتی درباره ی زمان تاسیس آن ها مشاهده نمایید.

ستاره کویر یزد با خاطره کویر یزد چه فرقی می کند ؟

سوالی متدوال که معولان مشتریان از ما می پرسند این است که شما ستاره کویر یزد هستید یا خاطره کویر یزد ؟ در اصل ما گروه ستاره کویر یزد هستیم که تشکیل شده از شرکت ستاره کویر یزد که به تولید الیاف رنگی ، نخ اکریلیک و نخ پلی پروپیلن اشتغال دارد و شرکت خاطره کویر نقش بافندگی را ایفا می کند ، همچنین لیبلی که در پشت فرش موجود است دارای برچسب های هردو شرکت است.

مدیریت نمایشگاه های مشهد - امیری

معرفی پرسنل گروه در استان خراسان رضوی

Construction HTML Template
سام امیری

مهندس سیستم و طراح سایت - مسئول سفارشات مشتریان - مسئول ارتباط با مشتریان در شبکه های اجتماعی

Construction HTML Template
مجتبی شریفی ( فروشگاه سناباد )

کارشناس فروش

Construction HTML Template
اسماعیل بیدل ( فروشگاه سناباد )

کارشناس فروش - کارشناس ایراد فرش

Construction HTML Template
حسین شکفته ( فروشگاه تقی آباد )

کارشناس فروش

Construction HTML Template
عماد زمانی ( فروشگاه تقی آباد )

کارشناس فروش - کارشناس ایراد فرش

تمامی حقوق این وب سایت برای گروه ستاره کویر یزد - مشهد محفوظ است.